O nas

Firma Siat-max, która działa na terenie miasto Września, powiat Wrzesiński, a także całej Polski zajmuje się sprzedażą hurtową jak i detaliczną ogrodzeń panelowych oraz ogrodzeń siatkowych, a także wszystkich niezbędnych akcesorii do montażu tych ogrodzeń. Wykonujemy nietypowe wymiary obejm oraz innych akcesorii. Mogą u nas Państwo skompletować całe ogrodzenia z paneli oraz siatki. Od 2016 roku mamy w ofercie także ogrodzenia palisadowe/ ozdobne. Przeprowadzamy także kompleksowy montaż ogrodzeń na terenie miasto Września oraz w Wielkopolsce. Wszystkie nasze towary są zabezpieczone przed korozją przez cynk ogniowy, galwaniczny, a detale malowane są dodatkowo pokrywane powłoką termoutwardzalną o kolorze Ral 6005, 7016, 9005, 8017 i inne.

W swojej ofercie posiadamy:

Przęsła palisadowe segmentu premium, panele ogrodzeniowe o różnych wymiarach, siatka ogrodzeniowa, słupki, drut naciągowy, klamry do ogrodzeń przenośnych, podmurówki – płyty betonowe.

Akcesoria do ogrodzeń panelowych: obejmy na każdy wymiar słupka, przekładka plastikowa, śruba zamkowa, nakrętka zrywalna, zapinka – zawija 1/2, haczyk do panelowi – śruba hakowa, złączka zaciskowa, avo clip, przelotka do paneli, klamra, wkręty samo wiercące, mocowania podmurówki.

Akcesoria do ogrodzeń siatkowych: opaski na każdy wymiar słupka, napinacze do drutu, śruba naciągowa, śruba mocująca, przelotka do siatki blaszkowa, przelotka do drutu plastikowa, obejmy kwadratowe do siatki, obejmy z noskiem, obejmy wzmacniane, spinki do opasek, mocowania podpór itp.

Zaślepki i nakładki plastikowe na słupki okrągłe, prostokątne i kwadratowe.

Narzędzia monterskie takie jak szczypce zaciskowe do złączek zaciskowych.

Nasza firma oferuje sprzedaż hurtową dla firm z całej Polski oraz Unii Europejskiej z rabatami oraz długotrwałą współpracę na najwyższym poziomie i zaangażowaniu.

Towar zabezpieczamy w jak najlepszy sposób oraz wysyłamy paletami, przesyłkami kurierskimi oraz pocztą polską na terenie całej Polski i Unii Europejskiej.

Nasze ogrodzenia mają zastosowanie w:

– posesjach prywatnych, działkach rekreacyjnych

– ekranach akustycznych przy autostradach i drogach

– obiektach przemysłowych, handlowych i magazynach

– terenach budowy

– osiedlach mieszkaniowych i parkingach

– boiskach, obiektach sportowych, placach zabaw

– instytucjach oświatowych.

Ral 2