masz pytania? zadzwoń 781 670 120

Pn - Pt 8-16 Sob na telefon

Siat-Max - ogrodzenia panelowe, siatka ogrodzeniowa, akcesoria > Aktualności > Brama przesuwna

Brama przesuwna

Brama przesuwna to rozwiązanie dla tych, którzy lubią komfort i wygodę. Wstawiając taką bramę do swojego ogrodzenia, nie będziemy musieli wysiadać z auta, by ją otworzyć. Sterowanie będzie odbywać się przy pomocy pilota.
Takie udogodnienie docenia się zwłaszcza podczas niepogody. Gdy leje jak z cebra, siarczysty mróz szczypie w uszy i nos, albo panują grobowe ciemności, otwieranie bramy jest nie tylko nieprzyjemne, ale też niebezpieczne. Podczas wysiadania z pojazdu można się bowiem poślizgnąć albo wpaść w dziurę i doznać uszczerbku na zdrowiu.
Brama przesuwna podnosi prestiż właściciela posesji. W ten sposób możemy wyrazić czy podkreślić swoją pozycję społeczną.
Oferta bram przesuwnych firmy Siat-Max bramy jest bardzo różnorodna. Tworzą ją bramy o dziewięciu szerokościach (zakres 3-7 m). W każdej kategorii dostawca przygotował po cztery wysokości (zakres 1,23-2,03 m). W sumie daje to 28 pozycji. Tak duży asortyment sprawia, że z pewnością każdy nabywca znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Wrzesińskie przedsiębiorstwo dostarcza bramy przesuwne w zestawie. Poza produktem głównym w jego skład wchodzą: dwa słupy ogrodzeniowe, podstawa ze słupem prowadzącym, zamek hakowy z wkładką patentową, moduł najazdowy z rolkami, kotwy, pochwyt oraz ograniczniki otwarcia i zamknięcia.

Zapraszamy na naszą stronę

siat-max.pl

Nasza wiarygodność

Firma Siat-max uczestniczy w programie Firma Wiarygodna Finansowo

firma wiarygodna finansowo

Terminową spłatę faktur pilnuje

Opinie o Siat-max Damian Maciejewski

Siat-max Damian Maciejewski Września

Jesteśmy dystrybutorem firmy

Metpol

Sprzedajemy także produkty marki

Nasze katalogi

REALIZACJA: BAGELO