Automat Came

Realizacja marzeń o bramie automatycznej jeszcze nigdy nie była tak blisko. W ofercie przedsiębiorstwa Siat-Max z Wrześni znajdują się urządzenia światowego lidera automatyki przemysłowej – firmy Came. Asortyment obejmuje napędy do bram przesuwnych i dwuskrzydłowych.
Każdy automat Came odznacza się długim okresem bezawaryjnej eksploatacji. Mocną stroną sprzętu jest łatwość obsługi oraz niezawodność, którą potwierdza rosnącą rzesza użytkowników bram z tym napędem.
Automat Came spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, jeśli dopasuje się jego wydajność do wielkości i ciężaru bramy. Każde urządzenie ma bowiem określoną siłę ciągu, która zależy od ciężaru bramy.
Przykładowo napęd BX Euro 243 idealnie pasuje do bram przesuwnych o masie do 300 kg i maksymalnej długości 8,5 m. Elektromechaniczny siłownik, który pracuje z siłą 24 V, posiada koder i dekoder, kartę częstotliwości, płytę sterującą ZN 2 i mechaniczne ograniczniki. Do sterowania napędem służy pilot (sygnał wysyłany jest do wyłączników krańcowych umieszczonych w motoreduktorze).
Do dużych bram przesuwnych zaleca się automat BX Strong 78. On poradzi sobie z ciężarem sięgającym 800 kg. W tej jednostce płyta sterująca ZBX 74 z dwukanałowym dekoderem i funkcją stop jest całkowicie oddzielona od silnika transformatora.