Ogrodzenia palisadowe

Nowa linia ogrodzeń posesyjnych to niezwykle udane połączenie prostego i eleganckiego designu z nowoczesną, zaawansowaną technologią wykonania trwałych i odpornych na warunki atmosferyczne nasze ogrodzenia palisadowe.

Ogrodzenie Palisadowe Siat-max to produkt przynależący do segmentu Premium, opracowany z myślą o stylowych wygrodzeniach domów, działek i terenów rekreacyjnych tak aby ogrodzenie było ozdobne.

Przęsła palisadowe przez nas oferowane charakteryzują się przede wszystkim zwarta, stabilna i wytrzymała konstrukcja, wykonana ze spawanych kształtowników stalowych, zapewniająca bezpieczeństwo i odporność na uszkodzenia. Niemniej ważny atut stanowi doskonały system ochrony antykorozyjnej DUPLEX. Połączenie cynkowania, przygotowania powierzchni i lakierowania proszkowego pozwala wyeliminować na wiele lat konieczność okresowych konserwacji (a więc i związanych z tym wydatków), w przeciwieństwie do zwykłych ogrodzeń wykonanych ze stali nieocynkowanej, wyłącznie pomalowanej.

Przęsło palisadowe to podstawowy element ogrodzenia frontowego ale dopełniają je także bramy przesuwne oraz dwuskrzydłowe, a także furtki palisadowe w tych samych wzorach oraz wysokościach co przęsło ogrodzeniowe palisady.

Przęsła ogrodzeniowe, bramy i furtki produkcji Metpol to najwyższa jakość i solidność wykonania co widać przez udzielaną 3 letnią gwarancję.

Cena przęseł dla minimum 5 szt. tego samego wymiaru, poniżej 30 % dopłaty.

Przy zamówieniach powyżej 12 000 zł brutto – 3 % rabatu

Wyświetlanie 1–12 z 36 wyników