masz pytania? zadzwoń 781 670 120

Pn - Pt 8-16 Sob na telefon

Siat-Max - ogrodzenia panelowe, siatka ogrodzeniowa, akcesoria > Aktualności > Zapinka do bram

Zapinka do bram

Immanentną częścią każdego ogrodzenia jest brama i furtka. One dopełniają obramowanie działki. Spełniają też funkcję praktyczną, umożliwiając wejście i wyjście z posiadłości.
Istnieją różne rodzaje bram i furtek. Bardzo popularne są bramy i furty z elementów kutych. Ich wadą jest jednak wysoka cena. Właśnie dlatego powszechnie stosuje się również bramy i furtki z gotowych paneli.
W takim przypadku do stalowej ramy przytwierdza się siatkę albo panel z lekkiego drutu powlekanego. Służy do tego zapinka do bram. To mały element stalowy, który mocuje się przy użyciu dwóch wkrętów albo nitów.
Dostępna w ofercie firmy Siat-Max z Wrześni złączka występuje w wersji cynkowanej i malowanej. Cynkowanie galwaniczne jest standardową metodą wykonywania powłoki antykorozyjnej na wyrobie metalowym. Bardziej zaawansowaną ochronę przed rdzą daje lakier poliestrowy nakładany metodą proszkową. Obie warstwy są odznaczają się dużymi walorami estetycznymi.
Przewagę ma tu jednak wyrób malowany, który z racji koloru (ciemnozielony) bardziej pasuje do otoczenia, czyli trawnika i wszelakiej roślinności zdobiącej prywatne, zakładowe i publiczne działki. Zielona zapinka do bram idealnie wtapia się w skrzydło bramy. Warto więc zapłacić te kilkadziesiąt groszy więcej.

Zapraszamy na naszą stronę

siat-max.pl

Nasza wiarygodność

Firma Siat-max uczestniczy w programie Firma Wiarygodna Finansowo

firma wiarygodna finansowo

Terminową spłatę faktur pilnuje

Opinie o Siat-max Damian Maciejewski

Siat-max Damian Maciejewski Września

Jesteśmy dystrybutorem firmy

Metpol

Sprzedajemy także produkty marki

Nasze katalogi

REALIZACJA: BAGELO