masz pytania? zadzwoń 781 670 120

Pn - Pt 8-16 Sob na telefon

Siat-Max - ogrodzenia panelowe, siatka ogrodzeniowa, akcesoria > Aktualności > Uchwyt uniwersalny do ogrodzeń

Uchwyt uniwersalny do ogrodzeń

Uchwyt uniwersalny do ogrodzeń to wyrób, który zastępuje tradycyjną obejmę stosowaną podczas montażu paneli. Na rynku funkcjonuje on też pod nazwą klamra do ogrodzeń. Produkt sprawdza się jako rozwiązanie awaryjne przy montażu paneli, np. gdy odwrotnie wbetonowaliśmy słupki, co uniemożliwiło zastosowanie standardowych obejm.
Inny przykład wykorzystania uchwytu uniwersalnego to słupki o nietypowych rozmiarach. Do takich palików nie produkuje się obejm, zatem jedynym wyjściem będzie użycie klamry uniwersalnej.
Uchwyt ten zda egzamin również tam, gdzie nie można zastosować normalnej obejmy, np. przy przegradzaniu bez użycia słupków hal magazynowych albo innych obiektów gospodarczych czy inwentarskich.
Uchwyt uniwersalny do ogrodzeń zwykle wyposażony jest w otwór. Umożliwia to przytwierdzenie elementu do słupka przy użyciu wkręta samowiercącego. Można też mocować go tradycyjnie, czyli wykorzystując śrubkę z nakrętką i przekładkę.
Klamra ma grubość 2 mm. Szerokość obejmy wynosi 25 mm. Uchwyt dostępny jest w dwóch wariantach długości ramienia: 43 i 70 mm. Obie powstają ze wysokogatunkowej stali, którą metodą galwanizowania pokrywa się cienką warstwą cynku. Wersja droższa malowana jest jeszcze lakierem poliestrowym w kolorze zielonego mchu.

Zapraszamy na naszą stronę

siat-max.pl

Nasza wiarygodność

Firma Siat-max uczestniczy w programie Firma Wiarygodna Finansowo

firma wiarygodna finansowo

Terminową spłatę faktur pilnuje

Opinie o Siat-max Damian Maciejewski

Siat-max Damian Maciejewski Września

Jesteśmy dystrybutorem firmy

Metpol

Sprzedajemy także produkty marki

Nasze katalogi

REALIZACJA: BAGELO