masz pytania? zadzwoń 781 670 120

Pn - Pt 8-16 Sob na telefon

Siat-Max - ogrodzenia panelowe, siatka ogrodzeniowa, akcesoria > Aktualności > Tani panel ogrodzeniowy

Tani panel ogrodzeniowy

Wbrew pozorom istnieje sposób na stosunkowo niedrogi, trwały i do tego ładnie się prezentujący płot. To tani panel ogrodzeniowy firmy Siat-Max z Wrześni.
Powstaje on z cienkiego, przetłaczanego drutu. Jeśli chodzi o wysokość, przęsła dostępne są w pięciu wariantach – od 1030 mm do 2030 mm. Wszystkie mają szerokość 2500 mm. Natomiast oczka mają rozmiary 5 na 20 cm.
Tani panel ogrodzeniowy standardowo produkowany jest w kolorze zielonego mchu. Na specjalne zamówienie producent dostarczy przęsła w dowolnym kolorze, np. szarym antracytowym, czarnym, brązowym czy szarym kamiennym. Dzięki temu każdy nabywca ma możliwość dopasowania ogrodzenia do swoich wymagań, np. koloru elewacji budynku.
Bez względu na barwę panele Siat-Max są trwałe i niezawodne. Długa żywotność ogrodzeń z Wrześni wynika z technologii ich produkcji.
Gotowe przęsła poddawane są cynkowaniu galwanicznemu. Proces ten nie tylko zabezpiecza wyrób przed korozją spowodowaną niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale również nadaje mu wysokie walory wizualne. Warstwa cynku nakłada metodą galwanizowania jest bowiem bardzo gładka, jednolita, czyli wolna od nadlewów i nacieków.
Dostępna jest też wersja malowana proszkowo. Taki panel jest jeszcze trwalszy i ładniejszy.

Zapraszamy na naszą stronę

siat-max.pl

Nasza wiarygodność

Firma Siat-max uczestniczy w programie Firma Wiarygodna Finansowo

firma wiarygodna finansowo

Terminową spłatę faktur pilnuje

Opinie o Siat-max Damian Maciejewski

Siat-max Damian Maciejewski Września

Jesteśmy dystrybutorem firmy

Metpol

Sprzedajemy także produkty marki

Nasze katalogi

REALIZACJA: BAGELO