masz pytania? zadzwoń 781 670 120

Pn - Pt 8-16 Sob na telefon

Siat-Max - ogrodzenia panelowe, siatka ogrodzeniowa, akcesoria > Aktualności > Śruba hakowa

Śruba hakowa

Panele ogrodzeniowe można mocować do palików na różne sposoby. Największą stabilność dają obejmy zamykane śrubami, klipy i klamry. Taki montaż najlepiej zastosować w przypadku płotów granicznych, czyli np. między posesjami albo między działką i ulicą.
Wewnątrz można zastosować prostsze i szybsze w realizacji rozwiązania. Do takich należy śruba hakowa. To pręt o grubości kilku milimetrów, który z jednej strony jest gwintowany, z drugiej – zakrzywiony. To zakrzywienie jest właśnie takim hakiem, na którym można powiesić panel ogrodzeniowy i – dokręcając nakrętkę po drugiej stronie palika – docisnąć go do słupka. Nie trzeba wówczas stosować obejm, klamer ani klipsów. W takim układzie przęsło umieszcza się nie między palikami, tylko na ich boku (od strony wewnętrznej lub zewnętrznej).
Śruba hakowa w ofercie firmy Siat-Max ma trzy wersje długości. W zależności od grubości profili, do których będziemy montować panele, możemy wybrać śruby o długości 80, 100 albo 120 mm. Wszystkie śruby powstają ze stali nierdzewnej, co zapewnia im podstawową ochronę przed korozją wywoływaną niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi: deszczem, śniegiem, gradem, niską i wysoką temperaturą, wysoką wilgotnością, dużym nasłonecznieniem.
Przymierzając się do kupna śrub hakowych, pamiętajmy, że na jeden palik przypadają dwa takie elementy.

Zapraszamy na naszą stronę

siat-max.pl

Nasza wiarygodność

Firma Siat-max uczestniczy w programie Firma Wiarygodna Finansowo

firma wiarygodna finansowo

Terminową spłatę faktur pilnuje

Opinie o Siat-max Damian Maciejewski

Siat-max Damian Maciejewski Września

Jesteśmy dystrybutorem firmy

Metpol

Sprzedajemy także produkty marki

Nasze katalogi

REALIZACJA: BAGELO