masz pytania? zadzwoń 781 670 120

Pn - Pt 8-16 Sob na telefon

Siat-Max - ogrodzenia panelowe, siatka ogrodzeniowa, akcesoria > Aktualności > Przelotka do siatki

Przelotka do siatki

Przelotka do siatki umożliwia podtrzymanie drutu napinającego, na którym opiera się cała siatka. Bez niej nie powstanie żadne solidne ogrodzenie siatkowe.
Ze względu na rodzaj surowca używanego w produkcji wyróżnia się przelotki metalowe i plastikowe. Te pierwsze produkowane są ze stali, którą celem zabezpieczenia przed rdzą poddaje się cynkowaniu. Dodatkową ochronę przed niszczącymi czynnikami atmosferycznymi zapewnia lakier poliestrowy w kolorze zielonego mchu (wariant droższy).
Plastikowa przelotka do siatki powstaje z polietylenu. To tworzywo mrozoodporne. Za sprawą stabilizatora UV bardzo dobrze znosi również promieniowanie ultrafioletowe, dzięki czemu jej kolor nie blaknie mimo oddziaływania promieni słonecznych. Uchwyt plastikowy do siatki dostępny jest w czterech barwach: czarnej, brązowej, szarej lub zielonej.
Przelotki należą do najlepszych i najszybszych metod mocowania siatki. Idealnie nadają się do montażu siatek plecionych, zgrzewanych i drutów przelotowych. Przy pomocy uchwytów metalowych można też instalować całe panele.
Do oferowanych przez siebie przelotek firma Siat-Max dodaje wzmacniane wkręty samowiercące (blachowkręty). Ich użycie eliminuje konieczność wiercenia otworów w palikach. To znacznie skraca czas wykonania całego ogrodzenia.

Zapraszamy na naszą stronę

siat-max.pl

Nasza wiarygodność

Firma Siat-max uczestniczy w programie Firma Wiarygodna Finansowo

firma wiarygodna finansowo

Terminową spłatę faktur pilnuje

Opinie o Siat-max Damian Maciejewski

Siat-max Damian Maciejewski Września

Jesteśmy dystrybutorem firmy

Metpol

Sprzedajemy także produkty marki

Nasze katalogi

REALIZACJA: BAGELO