masz pytania? zadzwoń 781 670 120

Pn - Pt 8-16 Sob na telefon

Siat-Max - ogrodzenia panelowe, siatka ogrodzeniowa, akcesoria > Aktualności > Obejma przelotowa 40×60

Obejma przelotowa 40×60

Jeśli oczekujemy od ogrodzeń trwałości liczonej w dziesiątkach lat, musimy je wykonać z solidnych elementów dobrej jakości. Musimy odrzucić półśrodki i podróbki. Na dłuższą metę takie działanie jest bardziej opłacalne, ponieważ pozwoli uniknąć częstych napraw i renowacji.
Do polecanych wyrobów zalicza się obejma przelotowa 40×60. Produkt ten powstaje ze stali poddawanej procesowi cynkowania galwanicznego. Dostępny jest też w wersji cynkowanej i malowanej proszkowo.
Z reguły obejma cynkowana galwanicznie jest tańsza, ale mniej trwała od tej cynkowanej ogniowo i malowanej proszkowo. Wyróżnia się za to wyglądem, co jest spowodowane tym, że cynkowanie galwaniczne nie prowadzi do powstawania zgrubień i nadlewów na powierzchni stalowego elementu.
Zarówno obejma cynkowana galwaniczne, jak i malowana proszkowo powstają ze stali o grubości 2,5 mm. Mają szerokość 2,5 cm. Dostępne są w kolorze zielony mech (kod RAL 6005).
Obejma przelotowa 40×60 służy do łączenia elementów w systemie ogrodzeń panelowych. Eliminuje konieczność stosowania książeczki plastikowej. By obejma spełniła swoje zadanie, należy jeszcze dokupić śruby zamkowe albo nakrętki, które umieścimy w otworach i w ten sposób połączymy dwa elementy.

Zapraszamy na naszą stronę

siat-max.pl

Nasza wiarygodność

Firma Siat-max uczestniczy w programie Firma Wiarygodna Finansowo

firma wiarygodna finansowo

Terminową spłatę faktur pilnuje

Opinie o Siat-max Damian Maciejewski

Siat-max Damian Maciejewski Września

Jesteśmy dystrybutorem firmy

Metpol

Sprzedajemy także produkty marki

Nasze katalogi

REALIZACJA: BAGELO