masz pytania? zadzwoń 781 670 120

Pn - Pt 8-16 Sob na telefon

Siat-Max - ogrodzenia panelowe, siatka ogrodzeniowa, akcesoria > Aktualności > Obejma pośrednia

Obejma pośrednia

Ogrodzenia panelowe to sposób na szybkie wykonanie estetycznego i trwałego płotu. Znając długość przęsła i obwód działki, wyliczamy zapotrzebowanie. Następnie wkopujemy paliki i ewentualnie podmurówkę oraz łączymy gotowe elementy.
Służy do tego m.in. obejma pośrednia. To element umieszczany na słupku, który skręca się śrubami zamkowymi i przekładkami plastikowymi. Przeważnie dostępna jest w dwóch kształtach: kołowej i prostokątnej. Dobiera się je do przekroju słupków użytych w budowie ogrodzenia, a te zwykle są okrągłe lub prostokątne (kwadratowe).
Obejma pośrednia ma różne rozmiary. Dobry dostawca, a do takich zalicza się firma Siat-Max, oferuje szeroki wybór tych elementów. Można u niego zamówić obejmy o wymiarach od 40 na 60 mm aż do 100 na 100 mm.
Wszystkie powstały ze stali o grubości 2 mm i szerokości 25 mm, która poddana została procesowi cynkowania galwanicznego. Dzięki temu wyroby są estetyczne i względnie odporne na korozję. Powstała w ten sposób powłoka zabezpieczająca jest jednolita i bardzo gładka.
Długość ucha obejmy pośredniej we wszystkich wariantach jest stała i wynosi 43 mm. Tyczy się to również rozstawu między uszami. W tym przypadku wynosi on 12 mm. Wszystkie obejmy pośrednie dostępne są w kolorze zielony mech.

Zapraszamy na naszą stronę

siat-max.pl

Nasza wiarygodność

Firma Siat-max uczestniczy w programie Firma Wiarygodna Finansowo

firma wiarygodna finansowo

Terminową spłatę faktur pilnuje

Opinie o Siat-max Damian Maciejewski

Siat-max Damian Maciejewski Września

Jesteśmy dystrybutorem firmy

Metpol

Sprzedajemy także produkty marki

Nasze katalogi

REALIZACJA: BAGELO