Obejma pośrednia malowana

Obejma pośrednia malowana to wyrób, który wytrzyma upływ czasu. Najwyższej jakości stal o grubości 2 mm, proces cynkowania galwanicznego oraz malowanie proszkowe lakierem poliestrowym gwarantują, że obejma zniesie wszelkie deszcze, palące słońce i niską temperaturę.
Opisana technologia produkcji zapewnia obejmie nie tylko długą żywotność, ale też duże walory wizualne. Standardowo obejma pośrednia malowana, która znajduje się w ofercie firmy Siat-Max, ma kolor zielonego mchu (kod RAL 6005).
Szerokość obejmy wynosi 25 mm. Ucho ma długość 43 mm, natomiast rozstaw między uszami wynosi 12 mm. Asortyment obejm pośrednich malowanych obejmuje aż siedem pozycji. Najmniejsza nadaje się do mocowania na prostokątnym profilu o wymiarach 40 na 60 mm. Największa będzie pasować do palika kwadratowego o wymiarach 100 na 100 mm.
Przy pomocy obejmy pośredniej zamontujemy panel do słupka przejściowego, czyli takiego, który łączy przęsła następujące po sobie w linii prostej. Obejma pośrednia wyposażona jest więc w dwa ucha.
Przytwierdzenia do palika dokonuje się przy użyciu śrub zamkowych, podkładek, nakładek i przekładek. W przypadku stosowania obejm zagiętych nie ma potrzeby używania tych ostatnich elementów.