masz pytania? zadzwoń 781 670 120

Pn - Pt 8-16 Sob na telefon

Siat-Max - ogrodzenia panelowe, siatka ogrodzeniowa, akcesoria > Aktualności > Obejma pośrednia komplet

Obejma pośrednia komplet

Przymierzając się do budowy ogrodzenia z paneli, powinniśmy zadbać o wszystkie potrzebne elementy. System ogrodzeniowy to nie tylko przęsła i paliki. Musimy kupić również akcesoria, przy pomocy których skręcimy panele.
Chodzi tu o obejmy, śruby hakowe i zamkowe, podkładki, nakrętki zwykłe i zrywalne, klamry, przekładki (obejmy zagięte można instalować bez tej części) i wkręty samowiercące. Jeśli budujemy płot z fundamentem prefabrykowanym (gotowe płyty), warto zaopatrzyć się także w uchwyty do podmurówki.
Sprawdźmy, czy wszystko zawiera nasza obejma pośrednia. Komplet powinien zawierać wszystko, czego potrzebujemy do prawidłowego montażu.
Powinniśmy też obliczyć zapotrzebowanie na obejmy. Przy standardowym płocie, czyli do 150 cm wysokości, na jeden palik przypadają trzy obejmy. Ogrodzenie wyższe o kolejne 90 cm wymaga użycia kolejnej opaski.
Zwróćmy też uwagę, czy obejma wykonana jest w sposób zapewniający jej trwałość. Dobrą ochronę przed korozją, a do tego estetyczny wygląd, zapewnia cynkowanie i malowanie proszkowe.
Taka jest właśnie dostarczana przez przedsiębiorstwo Siat-Max z Wrześni obejma pośrednia. Komplet zawiera jedną śrubę zamkową z gwintem M6, jedną przekładkę plastikową na drut o średnicy 4 mm i jedną nakrętkę M6 zwykłą lub zrywalną (w zależności od dokonanego wyboru).

Zapraszamy na naszą stronę

siat-max.pl

Nasza wiarygodność

Firma Siat-max uczestniczy w programie Firma Wiarygodna Finansowo

firma wiarygodna finansowo

Terminową spłatę faktur pilnuje

Opinie o Siat-max Damian Maciejewski

Siat-max Damian Maciejewski Września

Jesteśmy dystrybutorem firmy

Metpol

Sprzedajemy także produkty marki

Nasze katalogi

REALIZACJA: BAGELO