masz pytania? zadzwoń 781 670 120

Pn - Pt 8-16 Sob na telefon

Siat-Max - ogrodzenia panelowe, siatka ogrodzeniowa, akcesoria > Aktualności > Obejma pośrednia 40×60

Obejma pośrednia 40×60

Dzisiejsze ogrodzenia to bardzo estetyczne i trwałe wyroby. Powstają z gotowych elementów, które wystarczy prawidłowo poskręcać. Najważniejszymi częściami są segmenty (przęsła) i słupki.
W razie potrzeby stosuje się też betonowe płyty, które spełniają rolę podmurówki. Niekiedy zamiast metalowych słupków wykonuje się te z cegły, ale to nieco wydłuża inwestycję i zwiększa jej koszty.
Do łączenia segmentów z profilami służy obejma pośrednia 40×60 o szerokości 25 mm. Elementy umieszcza się na stalowym paliku i skręca śrubami oraz nakrętkami (zwykłymi albo zrywalnymi). Obejma służy do łączenia kolejnych, tj. następujących po sobie, paneli czy segmentów. Nie wymaga stosowania książeczki plastikowej.
Ważąca 110 gramów obejma pośrednia 40×60 wykonana jest z ocynkowanej stali o grubości 2,5 mm. Dodatkowo poddaje się ją procesowi malowania proszkowego. To zapewnia jej odporność na warunki atmosferyczne i estetyczny wygląd.
W sytuacji, gdy trzeba połączyć przęsła pod kątem prostym, czyli np. w narożniku działki, zastosowanie ma obejma narożnikowa. Taki element przyda się także wtedy, gdy na przebiegu ogrodzenia istnieje słup telefoniczny, który trzeba ominąć. Obejmy narożnikowej będziemy również potrzebować podczas wykonywania zadaszenia nad kontenerem ze śmieciami lub ogrodzenia klatki na skrzynkę energetyczną bądź gazową.

Zapraszamy na naszą stronę

siat-max.pl

Nasza wiarygodność

Firma Siat-max uczestniczy w programie Firma Wiarygodna Finansowo

firma wiarygodna finansowo

Terminową spłatę faktur pilnuje

Opinie o Siat-max Damian Maciejewski

Siat-max Damian Maciejewski Września

Jesteśmy dystrybutorem firmy

Metpol

Sprzedajemy także produkty marki

Nasze katalogi

REALIZACJA: BAGELO