masz pytania? zadzwoń 781 670 120

Pn - Pt 8-16 Sob na telefon

Siat-Max - ogrodzenia panelowe, siatka ogrodzeniowa, akcesoria > Aktualności > Obejma doczołowa

Obejma doczołowa

Panele ogrodzeniowe można montować na dwa sposoby. Jeden zakłada mocowanie przęsła między palikami. Drugi to mocowanie na czole słupka, czyli na zewnątrz lub od wewnętrznej strony grodzonej działki.
W zależności od wybranego wariantu podczas montażu wykorzystywane będą inne obejmy. W przypadku mocowania czołowego konieczna będzie obejma doczołowa.
To część, która składa się z kilku elementów: strzemienia, nakrętki, maskownicy oraz klorynki. Ta ostatnia spełnia funkcję przelotki podtrzymującej drut poziomy w miejscu styku z palikiem. Całość skręca się śrubą. To powoduje zaciśnięcie obejmy na słupku.
Obejma doczołowa do paneli to wyrób wielomateriałowy. Strzemię powstaje z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Dostępne są cztery rozmiary strzemienia – począwszy od 40 na 40 mm, przez 40 na 60 mm i 40 na 80 mm, a skończywszy na 40 na 100 mm.
Klorynka o szerokości 3 mm dodatkowo pokrywana jest warstwą cynku. Procesowi cynkowania galwanicznego poddaje się również nakrętkę z gwintem M6. Całość uzupełniają maskownice, które wytwarza się z tworzywa ABS. Za tym skrótem kryje się materiał o dość skomplikowanej nazwie: kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy.
Taki skład surowcowy sprawia, że obejmy doczołowe są bardzo odporne na korozję, zarysowania i pękanie. Do tego ładnie komponują się z całością ogrodzenia.

Zapraszamy na naszą stronę

siat-max.pl

Nasza wiarygodność

Firma Siat-max uczestniczy w programie Firma Wiarygodna Finansowo

firma wiarygodna finansowo

Terminową spłatę faktur pilnuje

Opinie o Siat-max Damian Maciejewski

Siat-max Damian Maciejewski Września

Jesteśmy dystrybutorem firmy

Metpol

Sprzedajemy także produkty marki

Nasze katalogi

REALIZACJA: BAGELO