masz pytania? zadzwoń 781 670 120

Pn - Pt 8-16 Sob na telefon

Siat-Max - ogrodzenia panelowe, siatka ogrodzeniowa, akcesoria > Aktualności > Nakrętki zrywalne

Nakrętki zrywalne

Nieproszonymi gośćmi w naszych domach, firmach i magazynach są też włamywacze i złodzieje. Nie chodzi jednak o osoby chcące ukraść pieniądze czy inne cenne przedmioty. Plagą są rabusie ogrodzeń. Na szczęście i na takich delikwentów znalazł się sposób – nakrętki zrywalne.
Stosuje się je w montażu ogrodzeń panelowych. Służą do skręcania obejm łączących przęsła z palikami. Nakrętki zrywalne z gwintem M8 nakręca się np. na śruby zamkowe albo śruby hakowe.
Po mocnym dokręceniu specjalna konstrukcja umożliwia oderwanie sześciokątnej końcówki nakrętki w taki sposób, by znacząco utrudnić czy wręcz uniemożliwić ponowne odkręcenie. W ten sposób wyrób spełnia funkcję antykradzieżową.
Obecnie to praktycznie najlepsze na rynku rozwiązanie zabezpieczające ogrodzenie panelowe przed niepożądanym demontażem. Złodziejowi, który natrafi na taką nakrętkę, odechciewa się kradzieży, bo jej sforsowanie wymaga czasu i trudu. Za zakupem przemawia też niski koszt – zaledwie kilkadziesiąt groszy za sztukę.
Nakrętka wytwarzana jest ze stali nierdzewnej A2. Dzięki temu skutecznie opiera się rdzy, o którą nietrudno, gdy metal ma styczność z wodą w postaci opadów, dużą wilgotnością i poddawany jest oddziaływaniu wysokich temperatur. Takie nakrętki charakteryzują się też lśniącym połyskiem.

Zapraszamy na naszą stronę

siat-max.pl

Nasza wiarygodność

Firma Siat-max uczestniczy w programie Firma Wiarygodna Finansowo

firma wiarygodna finansowo

Terminową spłatę faktur pilnuje

Opinie o Siat-max Damian Maciejewski

Siat-max Damian Maciejewski Września

Jesteśmy dystrybutorem firmy

Metpol

Sprzedajemy także produkty marki

Nasze katalogi

REALIZACJA: BAGELO