masz pytania? zadzwoń 781 670 120

Pn - Pt 8-16 Sob na telefon

Siat-Max - ogrodzenia panelowe, siatka ogrodzeniowa, akcesoria > Aktualności > Nakrętki antykradzieżowe

Nakrętki antykradzieżowe

Do największych zalet ogrodzeń panelowych należy prostota i szybkość ich wykonania. Po prostu wystarczy poskręcać kilka elementów, by otrzymać stabilną, odporną na korozję i do tego estetycznie prezentującą się barierę odgradzającą naszą posiadłość od świata zewnętrznego.
Niektóre cechy ogrodzeń systemowych wydają się wadą. Taki panel można bowiem rozkręcić i ukraść. Lecz istnieje skuteczny sposób, by do tego nie dopuścić. Chodzi o nakrętki antykradzieżowe z gwintem M8. Co to takiego?
Tym pojęciem określa się nakrętki zrywalne. Umieszcza się je na śrubach, a po maksymalnym dokręceniu – odrywa szarpnięciem klucza sześciokątny łeb. W ten sposób praktycznie uniemożliwia się odkręcenie nakrętki i demontaż elementu wbrew woli właściciela. Nie istnieje bowiem płaszczyzna, do której można by było przyłożyć tradycyjny klucz oczkowy. Jedynym sensownym sposobem pozostaje rozcięcie obejmy, ale na to złodzieje przeważnie się już nie decydują, gdyż mogliby zwrócić na siebie uwagę.
Nakrętki antykradzieżowe radzą sobie także z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i korozją. Odznaczają się też błyszczącą, estetyczną powłoką zewnętrzną. Obie te właściwości są konsekwencją zastosowania w produkcji stali nierdzewnej.

Zapraszamy na naszą stronę

siat-max.pl

Nasza wiarygodność

Firma Siat-max uczestniczy w programie Firma Wiarygodna Finansowo

firma wiarygodna finansowo

Terminową spłatę faktur pilnuje

Opinie o Siat-max Damian Maciejewski

Siat-max Damian Maciejewski Września

Jesteśmy dystrybutorem firmy

Metpol

Sprzedajemy także produkty marki

Nasze katalogi

REALIZACJA: BAGELO