masz pytania? zadzwoń 781 670 120

Pn - Pt 8-16 Sob na telefon

Siat-Max - ogrodzenia panelowe, siatka ogrodzeniowa, akcesoria > Aktualności > Montaż furtka

Montaż furtka

W klasycznym modelu ogrodzenie wyposażone jest w bramę i furtkę. Ta ostatnia zwykle montowana jest obok bramy bądź w samej bramie. Furtka ma za zadanie umożliwić przemieszczanie się osób z i do posesji bez otwierania brama.
W ofercie firmy Siat-Max znajdują się stalowe furtki z panelowym wypełnieniem z drutu o średnicy 5 mm. Całość wykonywana jest ze stali cynkowanej galwanicznie. Istnieje też opcja zamówienia wyrobu malowanego proszkowo w wybranym kolorze.
Poza samym skrzydłem nabywca otrzymuje również dwa słupki ogrodzeniowe z zawiasami regulowanymi, wkładkę, zamek i klamkę. Dzięki temu zaraz po zainstalowaniu wyrób nadaje się do użytkowania.
Wrzesińskie przedsiębiorstwo poza sprzedażą realizuje także montaż. Furtka nie jest trudna do osadzenia. Jednak zadanie to wymaga pewnej wprawy i poświęcenia określonego czasu. Z tym może być problem. Jeśli więc zależy nam na estetycznym ogrodzeniu, powinniśmy zamówić fachowy montaż. Furtka zostanie zainstalowana kosztem zaledwie 150 zł. To tyle, co nic. Warto poświęcić tę kwotę i mieć kłopot z głowy. Zamiast męczyć się z furtką, będziemy mogli zająć się innymi sprawami.
Tę usługę firma Siat-Max wykonuje na terenie Wrześni oraz całego województwa wielkopolskiego. Natomiast dostawę furtki możemy zamówić pod dowolny adres w Polsce i Europie.

Zapraszamy na naszą stronę

siat-max.pl

Nasza wiarygodność

Firma Siat-max uczestniczy w programie Firma Wiarygodna Finansowo

firma wiarygodna finansowo

Terminową spłatę faktur pilnuje

Opinie o Siat-max Damian Maciejewski

Siat-max Damian Maciejewski Września

Jesteśmy dystrybutorem firmy

Metpol

Sprzedajemy także produkty marki

Nasze katalogi

REALIZACJA: BAGELO