masz pytania? zadzwoń 781 670 120

Pn - Pt 8-16 Sob na telefon

Siat-Max - ogrodzenia panelowe, siatka ogrodzeniowa, akcesoria > Aktualności > Montaż bram

Montaż bram

Ogrodzenie stanowi barierę oddzielającą posesję prywatną czy firmową od świata zewnętrznego. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa domownikom oraz ochronę mienia. W każdym ogrodzeniu powinna znajdować się brama umożliwiająca wjazd i wyjazd pojazdów oraz ruch pieszy.
Teoretycznie montaż bram nie jest niczym skomplikowanym. Jednak w praktyce różnie z tym bywa. Stopień trudności rośnie, gdy brama wyposażona jest w napęd. W takich sytuacjach lepiej nie ryzykować jego uszkodzenia i zdać się na profesjonalną ekipę montażową. Bardzo często takie usługi oferuje producent czy dostawca elementów ogrodzeniowych.
Świetny przykład to firma Siat-Max z Wrześni, która w systemie hurtowym i detalicznym sprzedaje panele ogrodzeniowe, siatkowe, akcesoria montażowe oraz zajmuje się wykonawstwem ogrodzeń. Można jej też zlecić montaż bram. Taką możliwość mają klienci z Wrześni oraz całej Wielkopolski.
Profesjonalny montaż kosztuje kilkaset złotych, ale stali kontrahenci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Warto ponieść taki wydatek, gdyż w zamian otrzymujemy pewność, że brama zostanie wykonana szybko i będzie działać bez zarzutu.
Pracownicy Siat-Max mają na koncie wiele zleceń montażowych. Przybywa chętnych na ich usługi, gdyż doskonale znają się na rzeczy. Automatyka do bram nie kryje przed nimi tajemnic.

Zapraszamy na naszą stronę

siat-max.pl

Nasza wiarygodność

Firma Siat-max uczestniczy w programie Firma Wiarygodna Finansowo

firma wiarygodna finansowo

Terminową spłatę faktur pilnuje

Opinie o Siat-max Damian Maciejewski

Siat-max Damian Maciejewski Września

Jesteśmy dystrybutorem firmy

Metpol

Sprzedajemy także produkty marki

Nasze katalogi

REALIZACJA: BAGELO