Furtka ogrodzeniowa

Trudno sobie wyobrazić solidne ogrodzenie, które daje poczucie bezpieczeństwa, bez furtki. To stały element płotu na zdecydowanej większości posesji w Polsce.
Wielu nabywców twierdzi, że furtka ogrodzeniowa musi się znaleźć w ich płocie. Dlaczego? Taka mała brama umożliwia swobodne poruszanie się domowników czy pracowników i osób odwiedzających dane miejsce. Nie trzeba wówczas otwierać ciężkiej bramy, co zwykle trochę trwa.
Tymczasem furtka jest lekka. W razie potrzeby można ją wyposażyć w mechanizm blokujący i podpiąć do wideodomofonu. Wówczas można w pełni kontrolować, kto i po co nas odwiedza. To podnosi komfort lokatorów.
W ofercie firmy Siat-Max znajduje się wiele furtek. Ich szerokość waha się od 100 do 130 cm, a wysokość – od 123 do 203 cm. Na pewno każdy znajdzie tę odpowiadającą swoim potrzebom. Każda furtka ogrodzeniowa dostarczana jest w zestawie, na który składają się: rama, słupki, zawiasy, zamek, klamka i patentowana wkładka.
Środek ramy wykonany jest z powlekanego drutu, czyli przypomina standardowy panel ogrodzeniowy. Siat-Max oferuje furtki ogrodzeniowe ocynkowane oraz ocynkowane i jeszcze malowane proszkowo na zielony mech. Oprócz tego za niewielką dopłatą może dostarczyć wyrób w każdym kolorze.