Bramy i furtki własnej produkcji od 2017 roku

Można spotkać je wszędzie: na wsiach, strzeżonych osiedlach, w dzielnicach przemysłowych, wokół zakładów produkcyjnych i obiektów sportowych. Są łatwe w wykonaniu. Buduje się je znacznie krócej niż te tradycyjne. Stanowią nie tylko barierę skutecznie odgradzającą posesję, ale też ją zdobią. Takie właśnie są ogrodzenia palisadowe i panelowe, których uzupełnienie stanowią bramy własnej produkcji.

Obecnie rynek ogrodzeń gotowych jest bardzo bogaty. Dzięki temu każdy inwestor jest w stanie dopasować wygląd, kształt czy sposób wykończenia ogrodzenia do własnych preferencji.

Na klientów szczególnie wymagających i chcących podkreślić własny styl czekają furtki i bramy własnej produkcji – dwuskrzydłowe i przesuwne. Wszystkie powstają z wysokogatunkowej stali i są pokryte powłokami antykorozyjnymi. W zależności od wariantu zabezpieczenie przed korozją stanowi warstwa cynku bądź poliestrowy lakier. Bramy i furtki własnej produkcji dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów – od 3 do 7 metrów szerokości i od 1,23 do 2,03 metrów wysokości.